Uw contactpersonen openbaar groen – GreentoColour®

Bert Griffioen

Bert Griffioen

Accountmanagement

+31 (0)6 53 30 50 06
bert@griffioenwassenaar.nl

Hans Hoek

Hans Hoek

Aanleg en werkvoorbereiding

+31 (0)6 46 05 71 84
hans@griffioenwassenaar.nl

Frank Groeneweg

Frank Groeneweg

Ontwerp

+31 (0)6 52 49 14 06
frank@griffioenwassenaar.nl

 Michelle Lyn de Roo

Michelle Lyn de Roo

Ontwerp

+31 (0)70 517 71 75
michelle@griffioenwassenaar.nl

Johan van Wijck

Johan van Wijck

Onderhoud

+31 (0)6 31 02 76 77
johan@griffioenwassenaar.nl

Alex Kuyvenhoven

Alex Kuyvenhoven

Logistiek

+31 (0)6 11 51 92 16
alexander@griffioenwassenaar.nl

Uw contactpersonen retail – Hello Garden

Arthur de Wit

Arthur de Wit

Accountmanagement Nederland en België

+31 (0)6 54 37 23 35
sales@griffioenwassenaar.nl

John Frederiks

John Frederiks

Accountmanagement Nederland en België

+31 (0)6 46 05 73 93
jfrederiks@griffioenwassenaar.nl

Bert Griffioen

Bert Griffioen

Accountmanagement Europa

+31 (0)6 53 30 50 06
bert@griffioenwassenaar.nl

John van der Krogt

John van der Krogt

Logistiek

+31 (0)6 52 49 14 08
john@griffioenwassenaar.nl

Contactformulier

Adres en route

Bezoekadressen:
Griffioen Wassenaar BV
Rijksstraatweg 601 (N44)
2245 CA  Wassenaar

Griffioen Wassenaar BV
Insteek 54
2771 AB  Boskoop

Postadres:
Griffioen Wassenaar BV
Postbus 2102
2240 CC  Wassenaar

T  +31 (0)70 517 71 75
F  +31 (0)70 511 87 90
E  info@griffioenwassenaar.nl

KvK Haaglanden nr. 59972092

Documentatie

De brochure en flyers kunt u hier downloaden als PDF-files. Een gedrukte variant kunt u opvragen via info@griffioenwassenaar.nl.