Uw contactpersonen bij Griffioen

Frank Groeneweg

Frank Groeneweg

Ontwerp - GreentoColour®

+31 (0)6 52 49 14 06
frank@griffioenwassenaar.nl

 Michelle Lyn de Roo

Michelle Lyn de Roo

Ontwerp - GreentoColour®

+31 (0)70 517 71 75
michelle@griffioenwassenaar.nl

Hans Hoek

Hans Hoek

Aanleg en werkvoorbereiding - GreentoColour®

+31 (0)6 46 05 71 84
hans@griffioenwassenaar.nl

Diederik van Rijn

Diederik van Rijn

Relatiebeheerder - GreentoColour®

+31 (0)6 15 90 56 48
diederik@griffioenwassenaar.nl

Lex Wijnbeek

Lex Wijnbeek

Onderhoud - GreentoColour®

+31 (0)6 41 46 00 39
lex@griffioenwassenaar.nl

Anneke Groothuis

Anneke Groothuis

Medewerker bedrijfsbureau - GreentoColour®

+31 (0)70 517 7175
anneke@griffioenwassenaar.nl

Alex Kuyvenhoven

Alex Kuyvenhoven

Logistiek Wassenaar - GreentoColour®

+31 (0)6 11 51 92 16
alexander@griffioenwassenaar.nl

Arthur de Wit

Arthur de Wit

Accountmanagement - Hello Garden

+31 (0)6 54 37 23 35
sales@griffioenwassenaar.nl

John Frederiks

John Frederiks

Accountmanagement - Hello Garden

+31 (0)6 46 05 73 93
jfrederiks@griffioenwassenaar.nl

John van der Krogt

John van der Krogt

Logistiek Boskoop - Hello Garden

+31 (0)6 52 49 14 08
john@griffioenwassenaar.nl

Bert Griffioen

Bert Griffioen

Algemeen directeur

+31 (0)6 53 30 50 06
bert@griffioenwassenaar.nl

Stefan Verbunt

Stefan Verbunt

Adjunct-directeur

+31 (0)6 38 82 53 08
stefan@griffioenwassenaar.nl

Contact- en adresgegevens

Griffioen Wassenaar BV heeft twee vestigingsplaatsen. Aan de Insteek 54, Boskoop, worden de sortimenten gekweekt en afgeleverd ten behoeve van onze tuincentrum- en groothandelsklanten (Hello Garden). In Wassenaar, Rijksstraatweg 601, vindt u de afdeling GreentoColour® voor het openbaar groen. Alle telefoonnummers en e-mailadressen gelden voor beide vestigingen.

Contact (beide vestigingen)

Postadres
Griffioen Wassenaar BV
Postbus 2102
2240 CC  Wassenaar

T  +31 (0)70 517 71 75
F  +31 (0)70 511 87 90
E  info@griffioenwassenaar.nl

KvK Haaglanden nr. 59972092

Bezoekadressen

Vestiging Wassenaar
(GreentoColour®)
Griffioen Wassenaar BV
Rijksstraatweg 601 (N44)
2245 CA  Wassenaar

Vestiging Boskoop
(Hello Garden)

Griffioen Wassenaar BV
Insteek 54
2771 AB  Boskoop

Openingstijden op werkdagen

Vestiging Wassenaar
Van 07:00 tot 17:00 uur.

Vestiging Boskoop
Van 1 maart tot en met 30 september van 07:00 tot 17:00 uur.
Van 1 oktober tot 28 februari van 07:00 tot 16:00 uur.

Buiten deze openingstijden en feestdagen alleen op afspraak.

Contactformulier

2 + 2 = ?

Route

Leveringsvoorwaarden

Op al onze overeenkomsten die wij sluiten met partijen die handelen in uitoefening van beroep of bedrijf zijn van toepassing de ‘Algemene Business-to-business voorwaarden voor de leden van de Branchevereniging VHG (van hoveniers en groenvoorzieners)’.

Per 1 januari 2019 zijn nieuwe VHG-leveringsvoorwaarden van kracht. Vanwege het hergebruik van groene reststromen zijn in artikel 10 van de VHG-Consumentenvoorwaarden en in artikel 12 van de VHG-Business to businessvoorwaarden enkele aanvullende bepalingen opgenomen. De algemene voorwaarden zijn vastgesteld door de Ledenraad van Branchevereniging VHG en gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Utrecht onder nummer 40482980.

Lees hier de voorwaarden: Algemene Business-to-business voorwaarden voor de leden van de Branchevereniging VHG