locatie Boskoop

locatie Boskoop

UW CONTACTPERSONEN

Arthur de Wit

Arthur de Wit

Accountmanager

+31 (0)6 5437 2335
sales@griffioenwassenaar.nl

John Frederiks

John Frederiks

Accountmanager

+31 (0)6 4605 7393
jfrederiks@griffioenwassenaar.nl

John van der Krogt

John van der Krogt

Logistiek

+31 (0)6 5249 1408
john@griffioenwassenaar.nl

Frank Groeneweg

Frank Groeneweg

Ontwerper & adviseur

+31 (0)6 5249 1406
frank@griffioenwassenaar.nl

 Michelle de Roo

Michelle de Roo

Ontwerper & adviseur

+31 (0)172 5512 35
michelle@griffioenwassenaar.nl

Hans Hoek

Hans Hoek

Projectleider & werkvoorbereider

+31 (0)6 4605 7184
hans@griffioenwassenaar.nl

Henri Peters

Henri Peters

Adviseur & relatiebeheerder

+31 (0)6 2267 7094
henri@griffioenwassenaar.nl

Lex Wijnbeek

Lex Wijnbeek

Controle en onderhoud

+31 (0)6 4146 0039
lex@griffioenwassenaar.nl

Anneke Groothuis

Anneke Groothuis

Medewerker bedrijfsbureau

+31 (0)172 5512 35
anneke@griffioenwassenaar.nl

Arie Ravensbergen

Arie Ravensbergen

Hoofd teelt

+31 (0)172 5512 35
arie@griffioenwassenaar.nl

Femke de Jong

Femke de Jong

Backoffice

+31 (0)172 5512 35
femke@griffioenwassenaar.nl

Marianne Meel

Marianne Meel

Backoffice

+31 (0)172 5512 35
marianne@griffioenwassenaar.nl

Arie W. Ravensbergen

Arie W. Ravensbergen

Backoffice

+31 (0)172 5512 35
ariew@griffioenwassenaar.nl

Robert van der Marel

Robert van der Marel

Controller

+31 (0)172 5512 35
finance@griffioenwassenaar.nl

Stefan Verbunt

Stefan Verbunt

Algemeen directeur

+31 (0)6 38 82 53 08
stefan@griffioenwassenaar.nl

CONTACT- EN ADRESGEGEVENS

Contact (voor alle vestigingen)

LET OP, NIEUW PER SEPTEMBER 2021

Bezoek- en postadres
Griffioen Wassenaar BV
Insteek 54
2771 AB Boskoop

T +31 (0)172 5512 35
E  info@griffioenwassenaar.nl
E  greentocolour@griffioenwassenaar.nl

KvK Haaglanden nr. 59972092

Vestigingen

Boskoop | Hello Garden
Insteek 54
2771 AB  Boskoop

Reeuwijk | GreentoColour®
Randenburgseweg 25
2811 PS Reeuwijk

Wassenaar | e-commerce
Rijksstraatweg 601 (N44)
2245 CA  Wassenaar

Openingstijden

Vestigingen Boskoop en Reeuwijk

  • 1 maart tot en met 30 september:
    van 07:00 tot 17:00 uur.
  • 1 oktober tot 28 februari:
    van 07:00 tot 16:00 uur.

Buiten de reguliere openingstijden en tijdens feestdagen alleen op afspraak.

ROUTE

LEVERINGSVOORWAARDEN

Op al onze overeenkomsten die wij sluiten met partijen die handelen in uitoefening van beroep of bedrijf zijn van toepassing de ‘Algemene Business-to-business voorwaarden voor de leden van de Branchevereniging VHG (van hoveniers en groenvoorzieners)’.  De VHG-leveringsvoorwaarden zijn vanaf 19 juni 2019 van kracht. De algemene voorwaarden zijn vastgesteld door de Ledenraad van Branchevereniging VHG en gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Utrecht onder nummer 40482980.

Lees hier de voorwaarden: Algemene Business-to-business voorwaarden voor de leden van de Branchevereniging VHG