Uw contactpersonen Hello Garden – Boskoop

Arthur de Wit

Arthur de Wit

Accountmanagement

+31 (0)6 54 37 23 35
sales@griffioenwassenaar.nl

John Frederiks

John Frederiks

Accountmanagement

+31 (0)6 46 05 73 93
jfrederiks@griffioenwassenaar.nl

John van der Krogt

John van der Krogt

Logistiek Boskoop

+31 (0)6 52 49 14 08
john@griffioenwassenaar.nl

Arie Ravensbergen

Arie Ravensbergen

Teelt

+31 (0)70 517 7175
arie@griffioenwassenaar.nl

Arie W. Ravensbergen

Arie W. Ravensbergen

Backoffice

+31 (0)70 517 71 75
ariew@griffioenwassenaar.nl

Uw contactpersonen GreentoColour® – Wassenaar

Frank Groeneweg

Frank Groeneweg

Ontwerp

+31 (0)6 52 49 14 06
frank@griffioenwassenaar.nl

 Michelle Lyn de Roo

Michelle Lyn de Roo

Ontwerp

+31 (0)70 517 71 75
michelle@griffioenwassenaar.nl

Hans Hoek

Hans Hoek

Aanleg en werkvoorbereiding

+31 (0)6 46 05 71 84
hans@griffioenwassenaar.nl

Diederik van Rijn

Diederik van Rijn

Relatiebeheer

+31 (0)6 15 90 56 48
diederik@griffioenwassenaar.nl

Lex Wijnbeek

Lex Wijnbeek

Onderhoud

+31 (0)6 41 46 00 39
lex@griffioenwassenaar.nl

Anneke Groothuis

Anneke Groothuis

Medewerker bedrijfsbureau

+31 (0)70 517 7175
anneke@griffioenwassenaar.nl

Alex Kuyvenhoven

Alex Kuyvenhoven

Logistiek Wassenaar

+31 (0)6 11 51 92 16
alexander@griffioenwassenaar.nl

Marianne Meel

Marianne Meel

Backoffice

+31 (0)70 517 71 75
marianne@griffioenwassenaar.nl

Directie Griffioen Wassenaar BV

Bert Griffioen

Bert Griffioen

Algemeen directeur

+31 (0)6 53 30 50 06
bert@griffioenwassenaar.nl

Stefan Verbunt

Stefan Verbunt

Adjunct-directeur

+31 (0)6 38 82 53 08
stefan@griffioenwassenaar.nl

Contact- en adresgegevens

Griffioen Wassenaar BV heeft twee vestigingsplaatsen. Aan de Insteek 54, Boskoop, worden de sortimenten gekweekt en afgeleverd ten behoeve van onze tuincentrum- en groothandelsklanten (Hello Garden). In Wassenaar, Rijksstraatweg 601, vindt u de afdeling GreentoColour® voor het openbaar groen. Alle telefoonnummers en e-mailadressen gelden voor beide vestigingen.

Contact (beide vestigingen)

Postadres
Griffioen Wassenaar BV
Postbus 2102
2240 CC  Wassenaar

T  +31 (0)70 517 71 75
F  +31 (0)70 511 87 90
E  info@griffioenwassenaar.nl

KvK Haaglanden nr. 59972092

Bezoekadressen

Vestiging Wassenaar
(GreentoColour®)
Griffioen Wassenaar BV
Rijksstraatweg 601 (N44)
2245 CA  Wassenaar

Vestiging Boskoop
(Hello Garden)

Griffioen Wassenaar BV
Insteek 54
2771 AB  Boskoop

Openingstijden op werkdagen

Vestiging Wassenaar
Van 07:00 tot 17:00 uur.

Vestiging Boskoop
Van 1 maart tot en met 30 september van 07:00 tot 17:00 uur.
Van 1 oktober tot 28 februari van 07:00 tot 16:00 uur.

Buiten deze openingstijden en feestdagen alleen op afspraak.

Contactformulier

2 + 4 = ?

Route

Leveringsvoorwaarden

Op al onze overeenkomsten die wij sluiten met partijen die handelen in uitoefening van beroep of bedrijf zijn van toepassing de ‘Algemene Business-to-business voorwaarden voor de leden van de Branchevereniging VHG (van hoveniers en groenvoorzieners)’.

Per 19 juni 2019 zijn nieuwe VHG-leveringsvoorwaarden van kracht. De algemene voorwaarden zijn vastgesteld door de Ledenraad van Branchevereniging VHG en gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Utrecht onder nummer 40482980.

Lees hier de voorwaarden: Algemene Business-to-business voorwaarden voor de leden van de Branchevereniging VHG