Vasteplantenkwekerij Griffioen Wassenaar is een familiebedrijf anno 1923 dat door de derde generatie wordt geleid. Onder de naam GreentoColour® bedient Griffioen de openbaar groen markt. Vanuit een nieuwe vestiging in Boskoop worden onder de naam Hello Garden vasteplanten geleverd aan tuincentra in Europa. De vasteplanten van Griffioen zijn herkenbaar aan de blauwe vierkante P11 potten met het gegolfde etiket.

Uw contactpersonen bij Griffioen

Frank Groeneweg

Frank Groeneweg

Ontwerp - GreentoColour®

+31 (0)6 52 49 14 06
frank@griffioenwassenaar.nl

 Michelle Lyn de Roo

Michelle Lyn de Roo

Ontwerp - GreentoColour®

+31 (0)70 517 71 75
michelle@griffioenwassenaar.nl

Hans Hoek

Hans Hoek

Aanleg en werkvoorbereiding - GreentoColour®

+31 (0)6 46 05 71 84
hans@griffioenwassenaar.nl

Anneke Groothuis

Anneke Groothuis

Medewerker bedrijfsbureau - GreentoColour®

+31 (0)70 517 7175
anneke@griffioenwassenaar.nl

Johan van Wijck

Johan van Wijck

Onderhoud - GreentoColour®

+31 (0)6 31 02 76 77
johan@griffioenwassenaar.nl

Arthur de Wit

Arthur de Wit

Accountmanagement Nederland en België - Hello Garden

+31 (0)6 54 37 23 35
sales@griffioenwassenaar.nl

John Frederiks

John Frederiks

Accountmanagement Nederland en België - Hello Garden

+31 (0)6 46 05 73 93
jfrederiks@griffioenwassenaar.nl

John van der Krogt

John van der Krogt

Logistiek Boskoop - Hello Garden

+31 (0)6 52 49 14 08
john@griffioenwassenaar.nl

Alex Kuyvenhoven

Alex Kuyvenhoven

Logistiek Wassenaar - GreentoColour®

+31 (0)6 11 51 92 16
alexander@griffioenwassenaar.nl

Bert Griffioen

Bert Griffioen

Directie

+31 (0)6 53 30 50 06
bert@griffioenwassenaar.nl

Contact- en adresgegevens

Griffioen Wassenaar BV heeft twee vestigingsplaatsen. Aan de Insteek 54, Boskoop, worden de sortimenten gekweekt en afgeleverd ten behoeve van onze tuincentrum- en groothandelsklanten (Hello Garden). In Wassenaar, Rijksstraatweg 601, vindt u de afdeling GreentoColour® voor het openbaar groen. Alle telefoonnummers en e-mailadressen gelden voor beide vestigingen.

Contact (beide vestigingen)

Postadres
Griffioen Wassenaar BV
Postbus 2102
2240 CC  Wassenaar

T  +31 (0)70 517 71 75
F  +31 (0)70 511 87 90
E  info@griffioenwassenaar.nl

KvK Haaglanden nr. 59972092

Bezoekadressen

Vestiging Wassenaar
(GreentoColour®)
Griffioen Wassenaar BV
Rijksstraatweg 601 (N44)
2245 CA  Wassenaar

Vestiging Boskoop
(Hello Garden)

Griffioen Wassenaar BV
Insteek 54
2771 AB  Boskoop

Openingstijden op werkdagen

Vestiging Wassenaar
Van 07:00 tot 17:00 uur.

Vestiging Boskoop
Van 1 maart tot en met 30 september van 07:00 tot 17:00 uur.
Van 1 oktober tot 28 februari van 07:00 tot 16:00 uur.

Buiten deze openingstijden en feestdagen alleen op afspraak.

Contactformulier

4 + 1 = ?

Route