Uw contactpersonen openbaar groen – GreentoColour

Bert GriffioenBert Griffioen
Account management

T  +31 (0)6 53 30 50 06
E  bert@griffioenwassenaar.nl


Hans Hoek

Hans Hoek
Aanleg en werkvoorbereiding

T  +31 (0)6 46 05 71 84
E  hans@griffioenwassenaar.nl


Frank Groeneweg

Frank Groeneweg
Design

T  +31 (0)6 52 49 14 06
E  frank@griffioenwassenaar.nl


Johan van Wijck

Johan van Wijck
Onderhoud

T +31 (0)6 31 02 76 77
E  johan@griffioenwassenaar.nl


Uw contactpersonen retail – Hello Garden

John FrederiksJohn Frederiks
Account management Nederland, België, ondersteunend overig Europa

T  +31 (0)6 46 05 73 93
E  jfrederiks@griffioenwassenaar.nl


Arthur de WitArthur de Wit
Account management Nederland, België en ondersteunend voor overig Europa

T  +31 (0)6 54 37 23 35
E  sales@griffioenwassenaar.nl


Bert GriffioenBert Griffioen
Account management

T  +31 (0)6 53 30 50 06
E  bert@griffioenwassenaar.nl


John van der KrogtJohn van der Krogt
Logistiek

T  +31 (0)6 52 49 14 08
E  john@griffioenwassenaar.nl


Contactformulier

Adres en route

Bezoekadres:
Griffioen Wassenaar BV
Rijksstraatweg 601 (N44)
2245 CA Wassenaar

Postadres:
Griffioen Wassenaar BV
Postbus 2102
2240 CC Wassenaar

T  +31 (0)70 517 71 75
F  +31 (0)70 511 87 90
E  info@griffioenwassenaar.nl

KvK Haaglanden nr. 59972092

Documentatie

De brochure en flyers kunt u hier downloaden als PDF-files. Een gedrukte variant kunt u opvragen via info@griffioenwassenaar.nl.